AIR FAIR 2017

W dniach 26-27.05.2017 na terenie Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 2 w Bydgoszczy odbyły się Targi Air Fair 2017.

Na tę chwilę czekali wszyscy fani lotnictwa. Na targi wstęp mieli nie tylko przedstawiciele branży lotniczej i politycy, ale także zwykli mieszkańcy miasta.

Była to jedenasta edycja imprezy, w której nasza firma MEGMAR L&C wzięła udział. Nasze stoisko było jednym z największych na targach, odwiedziła je rekordowa liczba gości. Ekspozycja MLC cieszyła się dużym powodzeniem i zebrała mnóstwo pochwał – nie brakowało opinii, że wyróżnia się nie tylko pod względem wielkości, ale także z uwagi na wartość estetyczną projektu. Za „promocję i prezentację produktów i usług firmy” zostaliśmy wyróżnieni przez organizatorów bydgoskiej imprezy.

Dziękujemy wszystkim gościom, którzy nas tak licznie odwiedzili – za poświęcony czas, uwagę, miłe słowa, a także wypowiadane opinie na temat naszej oferty. Szczególne wyrazy podziękowania kierujemy pod adresem organizatorów bydgoskiej imprezy, którzy jak zwykle dołożyli wszelkich starań, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, a zarówno goście, jak i wystawcy czuli się komfortowo.

Wysoki poziom organizacyjny targów Air Fair to tylko jeden z powodów, by odwiedzić tę imprezę za dwa lata. My na pewno tam będziemy – serdecznie zapraszamy na stoisko firmy MEGMAR!