Płaskozwijalny rurociąg paliwowy

PŁASKOZWIJALNY RUROCIĄG PALIWOWY

Rurociąg płaskozwijalny produkowany jest na bazie węża Offshore 850 przez firmę Angus Flexible Pipelines. Wykorzystany w rurociągu wąż Offshore 850 jest wężem płaskozwijalnym. Ma wysoką odporność na ścieranie oraz rozcięcia i może być rozkładany na prawie wszystkich rodzajach podłoża bez jakiejkolwiek ochrony. Wyjątkowa elastyczność oznacza, że będzie ściśle przylegał do podłoża podczas normalnego użytkowania, tym samym eliminując potrzebę zastosowania jakichkolwiek struktur wspornikowych podczas pokonywania nierówności terenowych. Offshore 850 jest odporny na działanie wielu powszechnie używanych substancji chemicznych, olejów i paliw.

Wykorzystywany w rurociągu paliwowym wąż płaskozwijalny Offshore 850 produkowany jest z tego samego materiału i przy użyciu tych samych procesów, niezależnie od rozmiaru. Bezszwowy tkany płaszcz poliestrowy zatopiony jest w związku poliuretanu. Specjalistyczny proces tłoczenia „przez włókno” formuje jednocześnie zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną warstwę węża, i zapewnia wysoką przyczepność pomiędzy wszystkimi komponentami.

Równocześnie z procesem wtryskiwania, pod ciśnieniem wciskane są dwa plecione druty miedziane, które powlekane są tą samą mieszanką poliuretanową na każdej ze stron węża w celu zespolenia ich z na wpół stopioną powłoką. Przewody te tworzą układ rozładowania elektryczności statycznej dla tego zakresu węży. System będzie funkcjonował poprawnie nawet gdy jeden z przewodów zostanie uszkodzony.

Produkt objęty serwisem

OFFSHORE 850 W LICZBACH

Stosowany w rurociągu paliwowym wąż Offshore 850 dostępny jest w odcinkach o długości nawet 250 m. Wszystkie odcinki są w pełni testowane ciśnieniowo oraz elektrostatycznie, i badane podczas procesu produkcyjnego.

Poniższa tabela zawiera główne dane techniczne węża o rozmiarze 152 mm. Wartości zostały pobrane z karty katalogowej OFFSHORE 850.

  • Chcesz wiedzieć więcej?

  • Nie tego szukasz?

Materiały dodatkowe