LEKKIE TELESKOPOWE MASZTY MASTSYSTEM Int’l Oy

LEKKIE TELESKOPOWE MASZTY MASTSYSTEM Int’l Oy

Producent lekkich teleskopowych masztów, firma MASTSYSTEM Int’l Oy , ma ponad 30 lat doświadczenia, a także ogromną wiedzę w zakresie produkcji systemów kompozytowych. Maszty teleskopowe MASTSYSTEM są szeroko stosowane w świecie, a ich pełną funkcjonalność i operacyjność udowodniono w trakcie długotrwałego użytkowania w ekspozycji na trudne warunki środowiskowe, takie jak piasek, kurz, lód i śnieg.

Fachowa wiedza personelu technicznego firmy MASTSYSTEM oraz zrozumienie konkretnych potrzeb i wymagań klientów oparte są na doświadczeniu w projektowaniu, wdrażaniu i produkcji masztów kompozytowych. Lekkie maszty teleskopowe są szeroko stosowane na świecie przez siły zbrojne, policję, straż pożarną oraz służby ratownictwa i reagowania kryzysowego wielu państw. Oprócz najszerszego w branży zakresu produktów, MASTSYSTEM Int’l Oy dostarcza w pełni zintegrowane kompleksowe rozwiązania, precyzyjnie dopasowane do określonych wymogów i sposobu użycia.

Maszty produkowane są w siedmiu głównych liniach produktów, zaprojektowanych w taki sposób, aby spełniać najwyższe wymagania dla mobilnych urządzeń radiokomunikacyjnych, dowodzenia, rozpoznania, nadzoru i zabezpieczenia technicznego. Sprawdzone w działaniach w najtrudniejszych warunkach, maszty MASTSYSTEM zdobyły reputację niezawodności i doskonałej wydajności w środowiskach arktycznych, tropikalnych i pustynnych. Każdy szczegół konstrukcyjny masztów został zaprojektowany w celu osiągnięcia szybkości i bezpieczeństwa użytkowania, minimalizując tym samych pracochłonność i koszty obsługi.

Systemy jakości wdrożone w MASTSYSTEM Int’l Oy spełniają wymagania standardów ISO 9001, ISO 14001 oraz AQAP 2110. Maszty kompozytowe przeszły pomyślnie testy w zakresie użytkowania w ekstremalnych warunkach środowiskowych – zgodnie z wymaganiami normy MIL-STD 810 F oraz odporności na uderzenia wyładowań atmosferycznych.

Zapraszamy również na stronę producenta: www.mastsystem.com 

Produkt objęty serwisem

MASZTY MASTYSYSTEM – SPEKTRUM ZASTOSOWAŃ:

  • Zainteresowany? Napisz do nas!

Materiały dodatkowe