PNEUMATYCZNA SZCZOTKA WIBRACYJNA DO LUF (DITECHNO)

PNEUMATYCZNA SZCZOTKA WIBRACYJNA DO LUF

Pneumatyczne wibrujące urządzenie do czyszczenia, oliwienia i suszenia przewodu lufy oraz komory nabojowej. Dostępna w rozmiarach pozwalających na zastosowanie we wszystkich obecnie używanych pojazdach bojowych Polskich Sił Zbrojnych.

Pneumatyczna Szczotka Wibracyjna (PVB) jest zaawansowanym i wydajnym urządzeniem służącym do czyszczenia, osuszania oraz oliwienia luf i komór nabojowych o zróżnicowanym kalibrze. Cylinder składa się z wysokiej jakości uchwytu mocującego, szczotek, specjalnych szczotek przeznaczonych do czyszczenia komór oraz dysz smarujących. PVB umożliwia szybkie i wydajne wyczyszczenie, wysuszenie oraz nasmarowanie lufy, i może być obsługiwany przez jedną osobę.

Szczotka PVB produkowana jest z wysokiej jakości materiałów i jest odporna  na wysokie temperatury, a także środki chemiczne, które używane są podczas procedury czyszczenia i odmiedziowania.

Wraz ze szczotkami oferujemy specjalistyczne preparaty służące do czyszczenia oraz odmiedziowania produkowane przez firmę SENTINEL CANADA.

Produkt objęty serwisem

PVB – ROZWIĄZANIE SZYTE NA MIARĘ

Podczas procesu produkcyjnego główny element PVB – kompletny cylinder – jest montowany w wybranej przez klienta konfiguracji, zostaje wyposażony w gwint łączący, odpowiednie uchwyty mocujące szczotki, wybraną liczbę szczotek, szczotki do czyszczenia komór nabojowych, dysze służące do smarowania lufy oraz pierścienie ślizgowe. Gdy na głowicy zamontowane zostaną szczotki oraz pierścienie ślizgowe, cylinder może być używany do czyszczenia lufy o konkretnym kalibrze (np. 20, 30, 70, 122, 155 mm). Zestawy do czyszczenia luf większych kalibrów wyposażone są w dwa gwinty wewnętrzne, które mają służyć do awaryjnej obsługi PVB (np. w przypadku uszkodzenia źródła zasilania).
W tym celu do zestawu dołączana jest również lina, mająca umożliwić czyszczenie ręczne.

Urządzenie czyszczące wyposażone jest w system smarowania. W zestawie znajdują się również węże hydrauliczne, urządzenie sterujące mające na celu umożliwienie naoliwienia lufy oraz narzędzia służące do konserwacji PVB.

Cały zestaw zapakowany jest w wodoszczelną skrzynię. Może zostać dostarczony w komplecie z odpowiednim agregatem i kompresorem.

  • CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

  • Nie tego szukasz?