AKUMULATORY DO STATKÓW POWIETRZNYCH

AKUMULATORY DO STATKÓW POWIETRZNYCH

Akumulatory lotnicze stanowią źródło zasilania dla niezależnego rozruchu silników maszyn oraz zasilania awaryjnego. Firma HBL posiada w swojej ofercie kompletną linię akumulatorów lotniczych, znajdujących zastosowanie w większości obecnie używanych statków powietrznych.

Zastosowanie:

  • Dostarczenie zapasowej mocy elektrycznej dla obwodów samolotu, gdy wydajność generatora samolotu jest niewystarczająca, generator nie działa lub nie jest używany
  • Niezależne uruchomienie silników samolotu (bez jednostki wsparcia naziemnego)

Oferowane akumulatory dostępne są w następujących wariantach:

  • Akumulatory kwasowo-ołowiowe typu AGM (SS28300): Mi-8, Mi-17, An-32, Iskra
  • Akumulatory srebrno-cynkowe (15SCS-45B): MIG-29
  • Akumulatory niklowo-kadmowe (20NKBN25U3): Su-22
Produkt objęty serwisem

O PRODUCENCIE

Firma HBL od ponad 30 lat jest głównym dostawcą akumulatorów lotniczych dla armii indyjskiej. Dostarcza produkty zarówno dla statków powietrznych produkcji rosyjskiej, jak i zachodniej.

W wyniku dużych nakładów na prace B+R oraz inwestycji związanych z offsetem firma HBL ma możliwość produkcji akumulatorów instalowanych na większości statków powietrznych użytkowanych obecnie na świecie, m.in. do maszyn takich producentów, jak CASA, MiG, Suchoj, Boeing, Bell, Airbus, Sikorsky itd.

Wszystkie produkty i technologie z oferty HBL zostały opracowane we własnym zakresie przez tę firmę w jej ośrodkach badawczych w mieście Hyderabad w Indiach.

Jeśli użytkownik baterii wymaga przeprojektowania ich bądź modyfikacji, może to zostać zrobione przez inżynierów firmy HBL.

MEGMAR LOGISTICS & CONSULTING jest wyłącznym przedstawicielem firmy HBL Power Systems Ltd. w Polsce.

  • Zainteresowany? Napisz do nas!

  • Nie tego szukasz?

Materiały dodatkowe