SAMOCHODY DO ODLADZANIA SAMOLOTÓW

SAMOCHODY DO ODLADZANIA SAMOLOTÓW

W zakresie dostaw samochodów do odladzania MEGMAR LOGISTICS & CONSULTING współpracuje z firmą Global Ground Support z USA. Global jest czołowym producentem urządzeń do odladzania każdego typu samolotu, od małych regionalnych (maszyn) aż do Airbusa A380.

Urządzenia firmy Global są bezpieczne, niezawodne, wydajne i łatwe w obsłudze. Ich cena jest bardzo konkurencyjna w stosunku do cen odladzarek innych znanych producentów, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości. Samochody do odladzania firmy Global cechują się nowatorskimi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Producent zapewnia przeszkolenie operacyjne we wskazanym miejscu lub na terenie fabryki firmy, usługi posprzedażowe i wsparcie dla klientów 24/7.

Firma Global jest wyłącznym dostawcą samochodów do odladzania dla Armii Stanów Zjednoczonych. Polska Armia jest w posiadaniu 6 odladzarek firmy Global.

Samochody do odladzania firmy Global produkowane są z użyciem przetestowanych komponentów, które zostały sprawdzone w najcięższych warunkach pogodowych w zimie. Dostępne są dodatkowe pakiety serwisowe z elementami, które pokrywają 95% powszechnie używanych części wymiennych.

Samochody do odladzania od niedawna produkowane są także w Europie, posiadają znak CE oraz mogą zostać wykonane w systemie metrycznym, na europejskich podwoziach wraz z polskimi opisami, w pełni dostosowując produkt do potrzeb i wymagań odbiorcy.

Urządzenia nie wymagają stosowania podpór stabilizacyjnych, a proces odladzania może odbywać się kiedy pojazd jest w ruchu (4 mile/h). Dzięki zastosowaniu podgrzewacza urządzenie gotowe jest do procesu odladzania już w 10 minut, a podgrzewacz nie wymaga podłączenia do sieci elektrycznej.

Samochody do odladzania firmy Global posiadają wiele opcji do wyboru, włączając w to otwarte kosze, zamknięte kabiny, czy system tłoczonego powietrza AirPlus!®.

AirPlus!®

System AirPlus!® używa dużej ilości powietrza pod niskim ciśnieniem, aby usunąć z samolotu luźne pokłady śniegu i lodu przed odladzaniem ogrzanym płynem. AirPlus!® dostarcza zespołowi odladzania w pełni bezpieczny, użyteczny i wydajny środek zmniejszający zużycie glikolu aż do 70%.

Serwis wykonywany jest u klienta przez wyszkolony personel serwisowy, z siedzibą w Polsce lub innych krajach Europy. Przykładowe modele, dane techniczne, ważniejsze cechy pojazdów i systemy bezpieczeństwa przedstawione zostały w broszurach do pobrania.

Produkt objęty serwisem

WYBRANE MODELE I ICH PARAMETRY

  • Zainteresowany? Napisz do nas!

  • Nie tego szukasz?

Materiały dodatkowe