Trenażer METS™, model RB-S

TRENAŻER METS™, MODEL RB-S

Trenażer łodzi przystosowany do prowadzenia treningów ze sposobów ewakuacji w przypadku wywrócenia – dla załóg i desantu.

Największe zagrożenie, w obliczu jakiego staje załoga i pasażerowie łodzi to jej wywrócenie i śmierć załogi przez utonięcie.

Oferowany symulator (model RB-S firmy Survival Systems Ltd.) używany jest na potrzeby szkoleń w zakresie podwodnej ewakuacji z łodzi.

Ten modułowy trenażer został wkomponowany w ramę montażową METS®. Podobnie jak w przypadku innych symulatorów METSTM, rozmiar i właściwości tej wersji są odwzorowane i skalowane do rzeczywistej łodzi. Oprócz kompletnej kabiny załogi oraz pokładu rufowego model RB-S zawiera fotele sternika, nawigatora oraz załogi, drzwi przesuwne, drzwi na rufie, właz do kabiny kuchennej, układ kierowniczy, dźwignię zmiany biegów silnika, manetki przepustnicy, radar i przyrządy nawigacyjne oraz komunikacyjne.

Produkt objęty serwisem

PODSTAWOWE DANE TECHNICZNE

Materiały użyte w konstrukcji METS™, model RB-S: stal nierdzewna typ 304, tworzywo sztuczne ABS, lexan, tworzywo acetalowe, polietylen o dużej gęstości i bardzo dużej masie cząsteczkowej, brąz aluminiowy, stal nierdzewna 18-8, brąz krzemowy

  • Zainteresowany? Napisz do nas!

  • Nie tego szukasz?

Materiały dodatkowe

  • BROSZURA PDF

    Broszura na temat modelu RB-S – w języku polskim.

  • BROSZURA PDF

    Broszura na temat modelu RB-S – w języku angielskim.