MSPO 2016: MEGMAR L&C wśród czołowych wystawców

MSPO 2016: MEGMAR L&C WŚRÓD CZOŁOWYCH WYSTAWCÓW

W dniach 6-9 września, jak co roku, Kielce na kilka dni stały się stolicą światowej obronności. To właśnie w tym mieście odbył się kolejny Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, jedne z największych i najbardziej liczących się na świecie targów zbrojeniowych. I to właśnie do stolicy województwa świętokrzyskiego ściągnęli przedstawiciele branży wojskowej z całego globu. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda.

W tegorocznych, 24. już targach uczestniczyła rekordowa liczba 609 firm z 30 państw, m.in. z Francji, Hiszpanii, Włoch i Niemiec, ale też Kanady, Chin, Japonii czy RPA. Jak co roku również nasza firma wzięła udział w targach MSPO. Stoisko MEGMAR odwiedziła rekordowa liczba gości – przedstawicieli krajowych i zagranicznych sił zbrojnych, ambasad oraz przemysłu.

Na naszym stoisku prezentowaliśmy m.in. informacje na temat systemów ochrony fizycznej, systemów łączności radiowej i satelitarnej, wyposażenia dla pilotów samolotów F-16, C-130 czy MiG-29, sprzętu przeznaczonego dla wojsk inżynieryjnych oraz sprzętu dystrybucji paliwa. To oczywiście tylko niewielki wycinek bogatej oferty firmy MEGMAR, której działalność od lat przyczynia się do modernizacji polskiej armii.

Zarząd Targów Kielce docenił także trud włożony w przygotowanie stoiska targowego naszej firmy. Za aranżację stoiska targowego zostaliśmy uhonorowani medalem MSPO – wyróżnienie przyznano w kategorii „Za elegancję i styl wystąpienia targowego”.