Nagroda POLSECURE dla firmy Megmar

Firma Megmar Logistics & Consulting wzięła udział w prestiżowych II Międzynarodowych Targach Policji i Bezpieczeństwa Publicznego POLSECURE, które miały miejsce w Kielcach. Podczas tego wydarzenia została uhonorowana nagrodą POLSECURE za prezentowane na targach produkty. Wyróżnienie to stanowi uznanie dla firmy i potwierdzenie wysokiej jakości oraz innowacyjności oferowanych przez nią rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa.

Nagrodę wręczył Pierwszy Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinspektor Dariusz Augustyniak za produkt o nazwie Mobilne Bariery Antyterrorystyczne MVB-3X firmy MIFRAM, które są dedykowane ochronie przed potencjalnymi atakami pojazdów taranujących.

Megmar Logistics & Consulting dołączyło tym samym do grona wybranych spółek, które zostały docenione przez wiodące instytucje i agendy związane z bezpieczeństwem. Nagroda POLSECURE stanowi potwierdzenie wysokiej jakości i skuteczności oferowanych przez Megmar rozwiązań antyterrorystycznych, które są niezwykle istotne w dzisiejszych czasach. To prestiżowe wyróżnienie jest jednocześnie zachętą do dalszego rozwoju i doskonalenia oferowanych produktów oraz utrzymania pozycji lidera w branży bezpieczeństwa.

Przez udział w II Międzynarodowych Targach Policji i Bezpieczeństwa Publicznego POLSECURE, Megmar Logistics & Consulting miało okazję zaprezentować swoje produkty i technologie szerszemu audytorium, w tym przedstawicielom sektora bezpieczeństwa publicznego, służbom porządkowym oraz innym profesjonalistom z branży. Targi te stanowiły doskonałą platformę do wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów biznesowych oraz prezentacji najnowszych osiągnięć i innowacji w dziedzinie bezpieczeństwa.

Wśród produktów prezentowanych przez firmę Megmar na targach POLSECURE znalazły się również:

  • system trenażerowy OPBMR firmy ARGON ELECTRONICS
  • taktyczne zestawy słuchawkowe z aktywną ochroną słuchu, moduły kontrolne oraz interkomy firmy INVISIO
  • lekkie rozwijalne maszty, trójnogi i anteny firmy ROLATUBE
  • taktyczne maszty teleskopowe firmy MASTSYSTEM
  • system nagłośnienia dalekiego zasięgu LRAD firmy GENASYS
  • system oświetleniowy Baselight firmy PRIME DESIGN
  • produkty fortyfikacyjne, tj. schron typu HAB 2 i bariery Terrablock firmy HESCO BASTION
  • rozwiązania pirotechniczne do sygnalizacji, alarmowania i zasłon firmy WESCOM GROUP