AIR FAIR: DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY ZA ROK!

Targi Air Fair 2016 przeszły już do historii. Była to wyjątkowa, jubileuszowa edycja imprezy, która odbyła się w tym roku po raz dziesiąty. Wyjątkowa okazała się także dla firmy MEGMAR L&C – nasze stoisko, jedno z największych na targach, odwiedziła rekordowa liczba gości. Ekspozycja MLC cieszyła się dużym powodzeniem i zebrała mnóstwo pochwał – nie brakowało opinii, że wyróżnia się nie tylko pod względem wielkości, ale także z uwagi na wartość estetyczną projektu. Za „profesjonalne przygotowanie stoisk wystawowych i kompleksową prezentację firmy” (a także za „szczególne osiągnięcia w dziedzinie lotnictwa wojskowego i cywilnego”) zostaliśmy zresztą wyróżnieni przez samych organizatorów bydgoskiej imprezy.

Dziękujemy wszystkim gościom, którzy tak licznie nas odwiedzili – za poświęcony czas, uwagę, miłe słowa, a także wypowiadane opinie na temat naszej oferty. Szczególne wyrazy podziękowania kierujemy pod adresem organizatorów bydgoskiej imprezy, którzy jak zwykle dołożyli wszelkich starań, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, a zarówno goście, jak i wystawcy czuli się komfortowo.

Wysoki poziom organizacyjny targów Air Fair to tylko jeden z powodów, by odwiedzić tę imprezę za rok. Warto już teraz rezerwować czas na jeden z majowych weekendów 2017 roku i obrać kierunek Bydgoszcz. My na pewno tam będziemy – serdecznie zapraszamy na stoisko firmy MEGMAR!

MEGMAR L&C na targach AIR FAIR 2016 – tak było: