AIR FAIR 2016: DO ZOBACZENIA W BYDGOSZCZY!

Fot. MEGMAR

Jak co roku, firma MEGMAR L&C weźmie udział w bydgoskich targach Air Fair. Będzie to już 10., jubileuszowa, edycja tego ważnego dla środowiska lotniczego wydarzenia. Wystawa Air Fair 2016 odbędzie się w dniach 20-21 maja 2016 r. na terenie Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 2 S.A. przy ul. Szubińskiej 107 w Bydgoszczy. 20 maja to dzień zamknięty dla publiczności, poświęcony wystawcom oraz zaproszonym gościom. Dniem otwartym dla zwiedzających jest z kolei 21 maja.

JAK NAS ZNALEŹĆ?

Stoisko firmy MEGMAR L&C będzie można znaleźć w głównej hali wystawowej (hangar nr 3, stoisko nr 11 – w pobliżu wejścia nr 1 do tego hangaru).

MLC weźmie udział w obu dniach targów (20-21 maja 2016 r.).

Celem organizacji Air Fair jest konsolidacja środowiska lotniczego i umożliwienie jego przedstawicielom nawiązania i zacieśnienia kontaktów. Targi są licznie odwiedzane zarówno przez producentów i dystrybutorów sprzętu lotniczego, jak i jego użytkowników, a także przedstawicieli takich instytucji, jak Ministerstwo Obrony Narodowej, Sztab Generalny czy Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych.

MEGMAR L&C to podmiot aktywnie działający także na rynku lotniczym, dostarczający specjalistyczny sprzęt wysokiej jakości Bazom Lotniczym oraz Portom Lotniczym. Warto wspomnieć, że w ostatnich latach działalność naszej firmy spotykała się z uznaniem organizatorów międzynarodowej wystawy Air Fair. W ubiegłym roku otrzymaliśmy Statuetkę Air Fair 2015 II Stopnia – za rozwój w dziedzinie kompleksowych dostaw wyrobów, technologii oraz know-how na potrzeby wojska. Z kolei przed dwoma laty zostaliśmy uhonorowani Wyróżnieniem Air Fair 2014 za kompleksową prezentację osiągnięć firmy.

MEGMAR L&C na targach AIR FAIR 2015 – tak było: