Kultura organizacyjna

Praca w firmie MEGMAR L&C to mnóstwo wyzwań, ale też ogrom satysfakcji. To konieczność szybkiego reagowania na zmiany, jakie zachodzą w otoczeniu, a tym samym ciągły rozwój i nabywanie nowych umiejętności, nieustanne doskonalenie się. Nasi pracownicy biorą udział w licznych szkoleniach, także takich, których tematykę sami proponują.

Dla MEGMAR L&C pracownicy mają szczególną wartość. Tworząc odpowiednie warunki pracy (przyjazne otoczenie, szacunek w codziennych kontaktach, motywujące wynagrodzenie), staramy się sprzyjać kreatywnemu myśleniu i zespołowej pracy.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę pełną wyzwań
  • możliwości rozwoju zawodowego, udziału w licznych szkoleniach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • świadczenia pozapłacowe
  • kontakty i wyjazdy zagraniczne (dla części stanowisk)
  • spotkania integracyjne po pracy
  • elastyczność w podejściu do organizacji pracy i otwartość na pomysły pracowników
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze w centrum Kutna

Kogo szukamy?

Chętnie zatrudniamy osoby dynamiczne, zaradne, które nie boją się wyzwań, chcą się uczyć i potrafią stosować rozwiązania niestandardowe.

Cenimy dobre wykształcenie, jednak najważniejsza jest dla nas umiejętność stosowania wiedzy w praktyce.

Z uwagi na liczne kontakty międzynarodowe bardzo dobra znajomość języka angielskiego przez pracowników jest pożądana, a na większości stanowisk wręcz niezbędna. Większość naszej załogi posługuje się językiem angielskim w stopniu biegłym. W czasie procesu rekrutacji sprawdzamy także (odpowiednimi testami) umiejętność logicznego myślenia i wnioskowania oraz zdolności numeryczne.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Sprawdź aktualne oferty pracy!

Płace i świadczenia pozapłacowe Poza atrakcyjnym wynagrodzeniem oferujemy liczne świadczenia pozapłacowe. Pracownicy mogą m.in. skorzystać z grupowych ubezpieczeń na życie oraz zdrowotnych. Mogą też liczyć na atrakcyjne upominki świąteczne, a w razie potrzeby – na zindywidualizowane wsparcie. Organizujemy też wspólne wyjścia i wyjazdy po pracy.

Kontakty i wyjazdy zagraniczne Większość naszych pracowników ma możliwość kooperacji z osobami z różnych kultur, środowisk, państw. Krajowe i zagraniczne wyjazdy służbowe to codzienność pracy osób zatrudnionych na stanowiskach handlowych.

Komfortowe warunki pracy Pracujemy w nowoczesnym piętrowym budynku. Do dyspozycji pracowników jest m.in. funkcjonalnie wyposażona kuchnia. Zależy nam na bezpieczeństwie i komforcie naszych pracowników, skrupulatnie przestrzegamy zasad BHP oraz kodeksu pracy.

Dogodna lokalizacja Nasze biuro mieści się w dogodnej lokalizacji, w centrum Kutna, przy jednej z głównych ulic miasta. Łatwo do nas trafić i dojechać zarówno pracownikom, jak i gościom. Tuż obok naszej siedziby znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, a w niedalekiej odległości – dworzec PKP i autostrada A2.

40%

Taki odsetek pracowników firmy Megmar stanowią kobiety

5768

Liczba godzin spędzonych w delegacjach zagranicznych w 2015 roku

30%

O tyle powiększył się nasz zespół od 2015 roku

Nasze zasady

Otwartość

Stawiamy na otwartość w komunikacji, zachęcamy pracowników do zgłaszania swoich pomysłów na usprawnienia i ulepszenia w pracy, a najbardziej optymalne wprowadzamy. Wspieramy powstawanie innowacyjnych pomysłów i chętnie wcielamy je w życie.

Elastyczność

Standardowo pracujemy w godzinach 8-16, jednak w szczególnych przypadkach godziny pracy ustalane są indywidualnie, w zależności od potrzeb pracownika i zadań przez niego realizowanych. W zespole mamy osoby dojeżdżające z Warszawy czy Łodzi, a także pracujące zdalnie z odległych miejsc.

Równe szanse

Wobec pracowników stosujemy zasadę równych szans – niezależnie od płci, wieku czy pochodzenia. Wiek większości mieści się w przedziale 30-45 lat, jednak nie brakuje też osób z kilkunastoletnim stażem pracy u nas. Aż 40% naszej załogi stanowią kobiety. Zatrudniamy zarówno pracowników cywilnych, jak i byłych wojskowych.