XXV MSPO: ZAPRASZAMY DO KIELC!

Jak co roku, firma MEGMAR L&C weźmie udział w XXV Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego.

Kielecki Salon Obronny to kolejne pod względem wielkości po paryskich Eurosatorach i londyńskich DSEI, targi militarne w Europie i jedno z najważniejszych wydarzeń przemysłu obronnego w skali globalnej. Tegoroczna edycja MSPO odbędzie się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Andrzeja Dudy. W czasie Salonu będzie można zapoznać się z ofertą największych koncernów przemysłu obronnego z całego świata.

Będzie to już 25, jubileuszowa, edycja tego ważnego dla branży obronnej wydarzenia. Impreza ta odbędzie się w dniach 5-8 września 2017 r. na terenie Targów Kieleckich, ul. Zakładowa 1, Kielce.

JAK NAS ZNALEŹĆ?

Stoisko firmy MEGMAR L&C będzie można znaleźć w  hali wystawowej „D”, stoisko nr 46. Naszymi współwystawcami będą takie znane firmy jak: COBHAM, INZPIRE, FAUN TRACKWAY, ANGUS FLEXIBLE PIPELINE.

Targi są miejscem pokazu dokonań wielu międzynarodowych firm w zakresie obronności państwa. Umożliwiają przedstawienie nowych rozwiązań technicznych sprzętu i uzbrojenia wojskowego. Stanowią platformę wymiany doświadczeń producentów uzbrojenia wojskowego. Salon jest licznie odwiedzany zarówno przez producentów i dystrybutorów sprzętu lotniczego, jak i jego użytkowników, a także przedstawicieli takich instytucji, jak Ministerstwo Obrony Narodowej, Sztab Generalny czy Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych.

MEGMAR L&C to podmiot aktywnie działający na wielu kierunkach związanych z obronnością państwa. Dostarczamy specjalistyczny sprzęt wysokiej jakości jednostkom Sił Zbrojnych. Warto wspomnieć, że w ostatnich latach działalność naszej firmy spotykała się z uznaniem organizatorów Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego. W 2016 roku otrzymaliśmy „Wyróżnienie – za elegancję i styl wystąpienia targowego”.